Operacija trijumf
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pale suze radosnice (:

Ići dole

Pale suze radosnice (: Empty Pale suze radosnice (:

Počalji  anee.x3.n Pet Jan 30, 2009 12:34 am

Nina Petković, koja je u rijaliti šou-u "Operacija trijumf" osvojila četvrto mesto, vratila se u četvrtak kasno popodne u Tivat.

U velikoj sali tamošnjeg kulturnog centra njeni sugrađani su joj priredili svečani doček. "Nina je pred višemilionskim auditorijumom pokazala da je umetnica i dama. Predstavljala je svoj grad na najlepši način i zbog toga treba da joj se odužimo", rekao je ovom prilikom predsednik najmanje bokeljske opštine Miodrag Kankaraš, poželevši Nini uspeh i na "Pesmi Evrovizije" jer, kako reče, ona trenutno nema konkurenata u Crnoj Gori.

Iznenađena zbog pažnje koju su joj priredili sugrađani, Nina nije krila uzbuđenje i suze radosnice. Zahvaljujući se na svečanom dočeku, istakla je da nije ni sumnjala da su Tivćani sve vreme bili uz nju.

"Do samog izlaska nisam znala koliko je ova emisija bila popularna i da su je pratili milioni TV gledalaca. Sve je bilo profesionalno urađeno, a i mnogo sam naučila zahvaljujući profesorima. Oni su nam preneli svoje znanje koje mi sada treba da negujemo i usavršavamo. Zadovoljna sam što mi se pružila ovakva prilika i što sam u 'Operaciji trijumf' stekla mnogo novih prijatelja sa kojima ću sigurno nastaviti uspešnu saradnju", kaže Nina Petković.
anee.x3.n
anee.x3.n
Admin

Broj poruka : 121
Location : Srbija, Beograd
Datum upisa : 15.01.2009

http://www.-annaaa--.piczo.com

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu