Operacija trijumf
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milica Majstorovic NEWS :]

3 posters

Ići dole

Milica Majstorovic NEWS :] Empty Milica Majstorovic NEWS :]

Počalji  [.rale.].xD. Pet Jan 16, 2009 5:19 pm

MILICA I DANIJEL NA BEOWIZIJI !
Čelni ljudi „Emoušna" odlučili su da na predstojeći festival „Beovizija" prijave pesmu „Alkatraz", koju će duetski izvesti bivši studenti „Operacije Trijumf" - Danijel Pavlović i Milica Majstorović. Kragujevački dvojac otpevaće numeru, koju je specijalno za ovaj festival napisala Marina Tucaković.

- Pesma „Alkatraz" vuče više na folk nego na pop, ali su u „Emoušnu" zaključili da je dovoljno komercijalna da, uz Danijelovu i Miličinu popularnost, može da privuče dosta glasova publike, koja će zajedno sa stručnim žirijem odlučiti o srpskom putniku na finale u Moskvi - kaže izvor Pressa, i dodaje:

- Pesmu je nedavno napisala Marina Tucaković, koja se posle sinovljeve smrti tako vraća muzici, i ona je u tajnosti već pripremljena u studiju „Operacije Trijumf" na Košutnjaku. Pored Milice i Danijela, koji će tako pokušati da ponovi uspeh svoje sestre Marije Šerifović, „Emoušn" razmišlja da za „Beoviziju" prijavi još jednog bivšeg studenta. Ukoliko se dogodi da oni prođu na konkursu koji traje do 23. januara, vrlo je izvesno da će tako skoro polovina učesnika rijaliti šoua nastupiti na predtakmičenju za „Pesmu Evrovizije". Mediji su ranije već objavili da će kartu za put u Moskvu pokušati da osvoje Igor i Ana u Hrvatskoj, Nina u Crnoj Gori, Aleksandar u Makedoniji, Adnan u Bosni i Mika, koja će se u Srbiji takmičiti bez podrške „Emoušna".



Milica Majstorovic NEWS :] Best_p10
[.rale.].xD.
[.rale.].xD.
Admin

Broj poruka : 62
Godina : 29
Location : Serbia
Datum upisa : 15.01.2009

http://www.x-rale.piczo.com

Nazad na vrh Ići dole

Milica Majstorovic NEWS :] Empty Re: Milica Majstorovic NEWS :]

Počalji  wioleta! Pet Jan 16, 2009 5:22 pm

super!ali nema nigde wukija!shmrc!
wioleta!
wioleta!

Broj poruka : 13
Datum upisa : 16.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Milica Majstorovic NEWS :] Empty Re: Milica Majstorovic NEWS :]

Počalji  [Lanna].x3.D Pet Jan 16, 2009 5:28 pm

Jezxim se...
msm po owome sxto pisxe owde...oni sxalju neki folk na BEO...Dx...
ali ko zna...mozxda je dobra pesma...
Daniel i Militza su basx lep sklop...hahahahhahahh...=)
[Lanna].x3.D
[Lanna].x3.D
Admin

Broj poruka : 65
Godina : 28
Location : Serbia bre ;p
Datum upisa : 15.01.2009

http://www.x-lady-flame-x.piczo.com

Nazad na vrh Ići dole

Milica Majstorovic NEWS :] Empty Re: Milica Majstorovic NEWS :]

Počalji  [.rale.].xD. Pet Jan 16, 2009 5:32 pm

MILICA : UZXIWAM U LJUBAWI SA LENDJEROM !

Milici Majstorović, jednoj od najlepših studentkinja „Operacije trijumf”, život posle studiranja na akademiji „Operacije trijumf” se veoma promenio.

Iz Kragujevca se preselila u Beograd, snimila je prvu pesmu „Savršeni par" koja je već postala hit i koja će se naći na prvoj kompilaciji pesama „Operacije trijumf", uskoro putuje na turneju po zemljama bivše Jugoslavije i promenila je emotivni status - zaljubila se u mladog i uspešnog plivača Ivana Lenđera.

- Sve se promenilo. Prvo, zbog posla sam se preselila u Beograd i živim u stanu sa Nikolom Paunovićem i Đorđem Gogovim - počinje priču za „Blic" Milica i objašnjava kako je deliti stan sa dva rokera sa akademije.

- Super se slažemo... Dobro je kako sam mislila da će biti. Imamo samo malih problema oko toga ko će da pere sudove, jer svako pokušava da se izvuče, ali je super. Eto, Pidža (Nikola) je zadužen za kuhinju, on nam uvek napravi neki dobar ručak - kaže kroz osmeh zgodna studentkinja koja je u finalnoj večeri serijala otpevala prvu pesmu „Savršen par" koja je na prečac osvojila publiku.

- Očekujem da ta pesma bude hit! Znam da je trenutno dosta slušana i tražena. Ja sam prosto prezadovoljna time - ističe ona i dodaje da bi u karijeri najviše volela da nastupa po festivalima, kao i da sarađuje sa Markom Konom koji joj je i uradio pesmu „Savršeni par".

A ta pesma je zaista samo početak. Milicu i sve studente uskoro očekuje i muzička turneja u svim zemljama bivše Jugoslavije.

- Jedva čekam turneju. Skoplje, Zagreb... nikada nisam videla te gradove i drago mi je što ćemo svuda putovati, a drugo, nastupaću sa ljudima sa kojima sam živela, stvarno sam srećna - oduševljena je ona, a na pitanje kako će se studenti sada slagati kada nema kamera, dodaje:

- Uuuuuu (smeh)... Što se mene tiče, imam krug ljudi sa kojima se super družim, relativno sam sa svima u dobrim odnosima. A kako će drugi, stvarno ne znam. U svakom slučaju, biće zanimljivo - iskrena je ona, a o rivalstvu među studentima kaže:

- Time se ne opterećujem. Ko tako razmišlja, samo zamara svoj mozak. Meni je bitno kako ću ja da napredujem.

Pored toga što vešto grabi ka uspehu u muzici, Milica je veoma zadovoljna i srećna u ljubavi. Ona je već mesec dana u vezi sa perspektivnim plivačem Ivanom Lenđerom.

- Naša veza super funkcioniše. Upoznali smo se preko „Fejsbuka", tome je kumovao moj trener plivanja. U početku smo se dopisivali, a onda je on došao na jedno gala veče i tada smo se spojili. Zaljubljeni smo! Bio je kod mene u Kragujevcu, upoznao je moje roditelje i oni su oduševljeni njime, kažu da je baš fin. Ljudi u mom okruženju su zadovoljni mojim izborom. I ja sam upoznala njegove roditelje. Baš nam je lepo - otkriva Milica i ne krije čime ju je mladi plivač osvojio:

- On je zaista pravi džentlmen. I bez obzira na mnogobrojne obaveze, uvek ima vremena za mene.

Iako Lenđer živi u Zrenjaninu, a Milica na relaciji Kragujevac-Beograd, ona kaže da sve ide normalnim tokom.

- Redovno se čujemo i viđamo se kada god imamo priliku. Razdaljina nije problem, sve smo regulisali. Očekivala sam takvu vezu i potpuno mi odgovara što i on ima obaveze, jer ja želim da se usredsredim na karijeru. Razumemo se, nekako smo se baš pronašli - zaključuje Milica.
Milica Majstorovic NEWS :] Imagex10
[.rale.].xD.
[.rale.].xD.
Admin

Broj poruka : 62
Godina : 29
Location : Serbia
Datum upisa : 15.01.2009

http://www.x-rale.piczo.com

Nazad na vrh Ići dole

Milica Majstorovic NEWS :] Empty Re: Milica Majstorovic NEWS :]

Počalji  [.rale.].xD. Pet Jan 16, 2009 5:36 pm

SPOTOWI
Anu, Milicu i Danijela uskoro očekuje snimanje spotova.

Ana Bebić i Milica Majstorović u finalu "Operacije trijumf" premijerno su izvele pesme "Preživeću" i "Savršeni par", a u toku su završne pripreme za Danijelovu pesmu "Javna tajna", koju je napravio Skaj Vikler tokom svog boravka u Akademiji. Ove tri pesme će uskoro dobiti i spotove.
Milica Majstorovic NEWS :] Image10
"Ono što je dobro je da se posle samo jednog dana Anina i Milicina pesma vrte po celom regionu, te imaju više od pedeset hiljada poseta na "youtubu", što pokazuje da već imamo dve zvezde, a nadam se da će i ostale nove pesme biti tako uspešne", kaže Goran Stamenković, prvi čovek produkcijske kuće "Emotion".
[.rale.].xD.
[.rale.].xD.
Admin

Broj poruka : 62
Godina : 29
Location : Serbia
Datum upisa : 15.01.2009

http://www.x-rale.piczo.com

Nazad na vrh Ići dole

Milica Majstorovic NEWS :] Empty Re: Milica Majstorovic NEWS :]

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu